سوگند به قرآن برای وفاداری به صهیونیست‌ها! shia muslim


ارتش صهیونیستی با استخدام مزدوران عرب و آموزش آنان در صحرای نقب واقع در جنوب فلسطین، یگانی نظامی موسوم به «گدسر» تشکیل داده است.


مراجعه کنید به ادامه مطلب ...

به گزارش پاریس نیوز به نقل از مصاف ایرانیان ، این واحد متشکل از ۵۰۰ مزدور عرب مسلمان است که دارای شناسنامه اسرائیلی هستند. این افراد هنگام استخدام در ارتش، به کتاب آسمانی خود یعنی قرآن کریم سوگند یاد می‌کنند که به دستورات فرماندهان ارتش رژیم اشغالگر پایبند باشند.

سرهنگ وجدی سرحان، رئیس واحد اقلیت‌های ارتش صهیونیستی گفت: مأموریت ما، استخدام بیشترین تعداد اعراب اسراییلی در ارتش است، در زمان حاضر تعداد این نیروها چند صد نفر است، اما می‌خواهیم این تعداد را در سال آینده دو برابر کنیم.

در همین حال حنین زعبی، نماینده فلسطینی پارلمان رژیم صهیونیستی(کنست) با انتقاد شدید از اقدام ارتش صهیونیستی در زمینه استخدام مزدور گفت: این یک گروه کوچک و حاشیه‌ای در ارتش است که علیه مردم خود به اسرائیل خدمت می‌کند و اعضای آن می‌دانند که خط قرمز را در ملی‌گرایی و وطن‌پرستی نقض کرده‌اند.

وی افزود: ۹۰ درصد عرب‌هایی که در ارتش اسرائیل خدمت می‌کنند، با همتایان اسرائیلی خود برابر نیستند. اسرائیل برای حفظ امنیتش هیچ احتیاجی به این اشخاص ندارد و این یک مسئله سیاسی بوده و قبل از هر چیز، مصداقی از سیاست«تفرقه بینداز و حکومت کن» است.
 
چندین کمپین جوانان فلسطینی در مناطق ۱۹۴۸ اقدام به اطلاع‌رسانی بر ضد استخدام جوانان عرب در ارتش اسرائیل کرده‌اند.

مناطق ۱۹۴۸ مناطقی است که در آن سال توسط رژیم صهیونیستی اشغال و به دیگر اراضی اشغالی ضمیمه شد و فلسطینیان ساکن آن عمدتا دارای شناسنامه اسرائیلی هستند.

منبع: ایکنا